Final Crews

Sometime in the 1980's

Jack Garner, Bill Tellous and Cal Evans in the center

1984 Division 3A

Rudy Salas, Mike Carey, Bob Bahne, George Schutte and Tom Ables

1986 Division 2A

Lynn Crocker, Don Carey, Garth DeFelice, Bill Johnson and Joe Engleson

1987 Division 3A

John Freeman, Tom O'Connor, Don Carey, Tom Ables and Andy Castagnola

1995 Division I

Ed McCoy, John Koran, Tom Ables, Ron Smock and Dan Aminoff

1996 Division 3A

Dick Neville, Mike Parker, Steve Coover, Kipper Bell and Dan Inskeep

1996 Division 3A

Mike McDonald, Bill Tellous, Mike Weseloh, Unkonwn and Call Evans

1998 Division IV

Dave Garza, Ray Sabbs, Bob D'Angelo, Dick Brockett and Bill Heller

2005 Division I

Clay Reynard Jr, Robert Bezverkov, John Odom, Ed Zapolski, John Downing, Dick Brockett, Cal Evans and Tom Miles

2008 Division I

Clay Reynard Jr, Robert Bezverkov, John Odom, Ed Zapolski, John Downing, Dick Brockett, Cal Evans and Tom Miles

2008 Division IV

Rick Christensen, Brandon Chavez, Dan Hopwood, Bob Duggan, Gerry Burgos, Ben Sherlock and Dan Dierdorff

2010 Division I

Earl Totty, Kevin Rathbun, Ed Blick, John Freeman, Mike Duggan, Terry Bernard and Don Karstetter III

2011 Division I

John McDade, Jon Cima, Jacob Wittler, Jeff Phillips, Nick Williams, Brad Yosick and Ted Schiess

2011 Division V

Kevin Floquet, Chirs Chitwood, Tom Husseman, Dave Garza, Bob D'Angelo, Bernard Battle and Mike Kingsley

2018 Open Division 

Fletcher Calvert, Brian Bortness, Jacob Wittler, Jeff Phillips, Matt Starr, Greg Covington and Zack Marble

2018 Division I

Mike Duggan, Brian Mills, Sam Totah, Earl Totty, Bill Hammett, Bran Bortness and Louie Avalos

2018 Division III

Jason Godfrey, Jacob Wittler, Michael Harvey, Dave Garza, Steve James, Chad Murphy and Ollon Carter

2018 Division IV

David Collins, Brandon Chavez, Ron Ragan, Ed Zapolski, Glen Inigo, Derrick Vassar and Nathan Thermes

2018 Division V

Michael Garcia*, Anthony Finney, John McDade, Kevin Haws, Jesse Jackson*, James Bentley* and Nathan Binkinz*. * from Imperial County

2019 Division III

Ben Sherlock, Corey Butts, Dalton Bray, Ted Schiess, Andy Wilson, Jonathan Maskevich and Greg Woolf

2019 Division V

Kyle Takao, Tony Nelson, Kenn Brush, Bob Hood, Gerry Burgos, Victor Hawthorne and Jordan Graves

Unknown

Jace Carlson, Zack Marble, Joe Magnuson, Jeff Phillips, Fletcher Calvert, Matt Starr and Tyler Lindsay